Dead Island Riptide kody na PS3

Dead Island Riptide opis i opinie

FORTYFIKACJA OBOZOWISK

W trakcie rozgrywania głównej kampanii w dość regularnych odstępach czasu bierze się udział w misjach o charakterze defensywnym, w których ocaleli muszą obronić się przed nadciągającą Hordą. Ważną informacją jest to, że możesz przygotować się do każdej tego typu misji i tym samym zwiększyć szanse pomyślnej obrony. Wskazane jest przede wszystkim ustawienie ogrodzeń wokół całego obozu (możesz je dodatkowo podłączyć do prądu dzięki zaliczeniu pobocznej misji Elektryfikacja). Dobrze jest również rozstawić pola minowe wokół ochranianego obozowiska, tak by nadbiegające zombiaki ginęły w wyniku eksplozji min.

ŁATWE ZDOBYWANIE DOŚWIADCZENIA

Jednym z najlepszych sposobów na zdobycie dużej ilości punktów doświadczenia (i przy okazji również dodatkowej gotówki) jest podejmowanie się niekończących się wydarzeń, czyli opcjonalnych zadań związanych z dostarczaniem ocalałym poszukiwanych przez nich surowców. Kilka wydarzeń możesz odblokować już w pierwszym obozie Paradise i ich główną zaletą jest to, że poszukiwane przez sojuszników przedmioty zazwyczaj nie są trudne do zlokalizowania (może to być np. powszechnie występujący w świecie gry złom elektroniczny). Oprócz tego w trakcie przemierzania dostępnych lokacji warto jest rozglądać się za okazjami do odblokowywania bardziej złożonych dodatkowych misji, gdyż one również są bardzo dobrze nagradzane (także unikalnymi przedmiotami i dużą ilością gotówki).

SZYBKIE ODNAWIANIE ZAPASÓW

Ciekawą taktyką na bezproblemowe odnawianie najczęściej wykorzystywanych zapasów (np. apteczek, koktajli Mołotowa czy amunicja) jest ponowne odwiedzanie miejsc, w których zawsze one występują, gdyż tego typu przedmioty po pewnym czasie "odradzają się". Proces ten możesz też przyśpieszyć, np. dzięki użyciu opcji szybkiej podróży czy chwilowemu przeniesieniu się do odrębnie ładowanej przez grę lokacji.

Dodatkowa wiadomość: Wszystkie kody działają zarówno na PS3 jak i na xbox 360, pc - zdobywanie doświadczenia; odnawianie zapasów; fortyfikacja obozowisk które ułatwiają i urozmaicają rozgrywkę.

Przeczytaj: Gra Dead Island Riptide i kody na (PS3) zostały sprawdzone i powinny dzialac poprawnie rowniez u Ciebie. W treści opisu zostało opisane jak wpisywać tipsy ,dlatego nie udzielamy dodatkowych rad dotyczących wpisywania kodów, i tym podobnych. Dead Island Riptide kody jak również spolszczenie, trainery, savy znajdziesz na naszej stronie i będziesz mógł z nich korzystać zupełnie za darmo posiadając darmowe konto na KodyDo. Życzymy udanego pobytu.

Wymagania: : Tryb gry: single / multiplayer Nośnik: 1 BD, wymagania wiekowe dla gry: 18+
Wszystkie kody do gier zostaly przetestowane takze mozesz byc spokojny o ich dzialanie. Na KodyDo.pl znajdziesz miedzy innymi kody na niesmiertelnosc, bron, amunicje, nowe auto, helikoptery, samoloty oraz wiele innych dostepnych zaleznie od wybranej gry