Xpand Rally Xtreme kody na PC

Xpand Rally Xtreme opis i opinie

W menu należy nacisnąć ~ (tyldę), co spowoduje otwarcie konsoli. W niej należy wpisywać kody (uwaga: wielkość liter ma znaczenie!):

Cheat.AllRaces() - odblokowuje wszystkie rajdy

Xpand Rally Xtreme jest drugą odsłoną ciekawej polskiej gry wyścigowej, w której tematem przewodnim są rajdy samochodowe.

W porównaniu do części pierwszej autorzy chcieli, aby gra charakteryzowała się większym realizm rozgrywki, zawierał bardziej rozbudowane i trudniejsze do ukończenia trasy, oraz posiadał znacznie szerszy wachlarz samochodów.

Najważniejszym elementem gry jest nowy tryb kariery. Po jego wybraniu przed graczem postawione zostaje szereg wyścigów, które różnią się nie tylko lokacją, lecz również ogólnymi założeniami. Najczęściej są to oczywiście rajdy samochodowe, trafią się jednak również inne tryby zabawy takie jak off-road.

Po ukończeniu wyścigu otrzymujemy pewną sumę pieniędzy, które następnie zamieniamy na nowe elementy do samochodu(tuning wizualny ,ale niestety nie ma car audio. Możemy zmodyfikować skrzynię biegów, zakupić wydajniejsze hamulce, lub potężniejszy silnik. Wszystko to, aby zamienić zwykłą furę w prawdziwego potwora.

Pomoc do gry Xpand Rally Xtreme

Przeczytaj: Gra Xpand Rally Xtreme i kody na (PC) zostały sprawdzone i powinny dzialac poprawnie rowniez u Ciebie. W treści opisu zostało opisane jak wpisywać tipsy ,dlatego nie udzielamy dodatkowych rad dotyczących wpisywania kodów, i tym podobnych. Xpand Rally Xtreme kody do gry jak również spolszczenie, trainery, savy znajdziesz na naszej stronie i będziesz mógł z nich korzystać zupełnie za darmo posiadając darmowe konto na KodyDo. Życzymy udanego pobytu.

Wymagania : Pentium 4 2.5 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 6600 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows 2000/XP
Wszystkie kody do gier zostaly przetestowane takze mozesz byc spokojny o ich dzialanie. Na KodyDo.pl znajdziesz miedzy innymi kody na niesmiertelnosc, bron, amunicje, nowe auto, helikoptery, samoloty oraz wiele innych dostepnych zaleznie od wybranej gry