Sleeping Dogs kody na PC

Sleeping Dogs opis i opinie


Zobacz tez podobne gry: Dogs of war kody Sea dogs kody

ODBLOKOWANIE UKRYTEGO STROJU

Sleeping Dogs zawiera ukryty bonus związany z możliwością odblokowania stroju Rico Rodrigueza, którego wspomniana postać używała w grze Just Cause 2. W celu otrzymania wspomnianego elementu ubioru musisz dyspon ować dowolnym zapisanym stanem gry z Just Cause 2 na twardym dysku swojego komputera. Nowy strój odnajdziesz w szafie na ubrania Wei Shena i jego założenie usprawnia proces przejmowania kontroli nad innymi pojazdami.

DEKOROWANIE MIESZKANIA

W trakcie przemierzania targowisk i innych lokacji, w których handlarze oferują swoje towary, warto rozglądać się także za tymi interaktywnymi stoiskami, które nie są oznaczane na mini-mapie. Oprócz nabycia przedmiotów pomocnych w czasowym podniesieniu umiejętności Wei’a możliwe jest również spotkanie handlarzy sprzedających obiekty służące do zmiany wystroju jego apartamentu (np. nowe łóżko czy klimatyzator).

PROSTSZE ODNAJDYWANIE SEKRETÓW

Jeżeli nie chcesz wyruszać na poszukiwania sekretów we własnym zakresie, to możesz się z tym trochę wstrzymać. Wybieranie się na randki z niewiastami, którym Wei wpadł w oko, bardzo często przyczynia się bowiem do odblokowywania przez grę lokalizacji określonych kategorii znajdziek (np. wszystkich kapliczek czy posążków).

Przeczytaj: Gra Sleeping Dogs i kody na (PC) zostały sprawdzone i powinny dzialac poprawnie rowniez u Ciebie. W treści opisu zostało opisane jak wpisywać tipsy ,dlatego nie udzielamy dodatkowych rad dotyczących wpisywania kodów, i tym podobnych. Sleeping Dogs kody do gry jak również spolszczenie, trainery, savy znajdziesz na naszej stronie i będziesz mógł z nich korzystać zupełnie za darmo posiadając darmowe konto na KodyDo. Życzymy udanego pobytu.

Zobacz galerie zdjec z gry Sleeping Dogs:


Sleeping Dogs screen z gry nr 1 Sleeping Dogs screen z gry nr 2 Sleeping Dogs screen z gry nr 3
Wymagania : Core i5 3 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 1024 MB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 15 GB HDD, Windows Vista(SP2)/7 + dodatkowo: wspiera pada od X360
Wszystkie kody do gier zostaly przetestowane takze mozesz byc spokojny o ich dzialanie. Na KodyDo.pl znajdziesz miedzy innymi kody na niesmiertelnosc, bron, amunicje, nowe auto, helikoptery, samoloty oraz wiele innych dostepnych zaleznie od wybranej gry Skuteczna klimatyzatory Wrocław szybki montaż