Skoki narciarskie 2002 kody na PC

Skoki narciarskie 2002 opis i opinie
1. WejdĽ do gry, kliknij na przycisk Zawodnicy, a póĽniej na nowy i stwórz nowego skoczka, obojętnie jakiego. Następnie wróć na główny ekran gry, wejdĽ w karierę, wybierz któryś z trybów i do kariery włącz nowo stworzonego gracza.

Po ukazaniu się menu z ilością pieniędzy wpisz szybko:

GIMMEMONEY

Od teraz masz 2000000$, a ponadto masz najlepsze narty, kombinezon, udoskonalone cechy zawodnika, który zmienia tożsamość na Wim Bumm, po wpisaniu kodu.


2. WejdĽ do gry, kliknij na przycisk Zawodnicy, a póĽniej na nowy i stwórz nowego skoczka - obojętnie jakiego. Następnie wróć na główny ekran gry i wpisz szybko hasła:

telemark (po tym naciśnij enter)
highjump (również naciśnij enter)

Jeśli nie da to pożądanego efektu, należy czynność powtórzyć aż do skutku :) Teraz możesz grać zawodnikiem Super Burschi, który zastąpił wcześniej stworzonego. Ma on rozwiniętą technikę, kondycję, siłę wyskoku i technikę lądowania, a także wyposażony jest w lepsze narty i kombinezon, dzięki czemu można nim szybować bardzo daleko. Od teraz możemy nim trenować lub brać udział w zawodach.
Przeczytaj: Gra Skoki narciarskie 2002 i kody na (PC) zostały sprawdzone i powinny dzialac poprawnie rowniez u Ciebie. W treści opisu zostało opisane jak wpisywać tipsy ,dlatego nie udzielamy dodatkowych rad dotyczących wpisywania kodów, i tym podobnych. Skoki narciarskie 2002 kody do gry jak również spolszczenie, trainery, savy znajdziesz na naszej stronie i będziesz mógł z nich korzystać zupełnie za darmo posiadając darmowe konto na KodyDo. Życzymy udanego pobytu.

Wymagania: : Do gry nie zostaly jeszcze dodane informacje o wymaganiach sprztowych
Wszystkie kody do gier zostaly przetestowane takze mozesz byc spokojny o ich dzialanie. Na KodyDo.pl znajdziesz miedzy innymi kody na niesmiertelnosc, bron, amunicje, nowe auto, helikoptery, samoloty oraz wiele innych dostepnych zaleznie od wybranej gry