Sim city kody na PC

Sim city opis i opinie

Buduj domy na wybrzeżu, otaczaj je parkiem. Gdy jakiś teren jest nieatrakcyjny obuduj go parkiem. Teren pod fabrykę jest atrakcyjniejszy gdy obok jest kolej. Lotnisko i port buduj z daleka od miasta, a obok stawiaj policję i straż pożarną.

Na początku roku ustal podatki na 0%, a na dwa miesiące przed końcem roku na 20%. Jeśli zapłacą, zmniejsz im podatki znów do 0%. W ten sposób mieszkańcy "myślą", że wcale nie płacą podatków.

Chcąc uzyskać szczegółwe dane o obiekcie, wskaż go kursorem i trzymając Q, naciśnij i przytrzymaj przycisk myszy - wyświetlona zostanie tabela z danymi.

Przeczytaj: Gra Sim city i kody na (PC) zostały sprawdzone i powinny dzialac poprawnie rowniez u Ciebie. W treści opisu zostało opisane jak wpisywać tipsy ,dlatego nie udzielamy dodatkowych rad dotyczących wpisywania kodów, i tym podobnych. Sim city kody do gry jak również spolszczenie, trainery, savy znajdziesz na naszej stronie i będziesz mógł z nich korzystać zupełnie za darmo posiadając darmowe konto na KodyDo. Życzymy udanego pobytu.

Wymagania : PC AT 286 16MHz, 1MB RAM, VGA
Wszystkie kody do gier zostaly przetestowane takze mozesz byc spokojny o ich dzialanie. Na KodyDo.pl znajdziesz miedzy innymi kody na niesmiertelnosc, bron, amunicje, nowe auto, helikoptery, samoloty oraz wiele innych dostepnych zaleznie od wybranej gry