FlatOut 2 kody na PC

FlatOut 2 opis i opinie


Zobacz tez podobne gry: FlatOut kody

Wybierz opcję Create profile, a następnie wpisz jako imię dowolny z poniższych kodów. Jeśli kod zostanie rozpoznany, zniknie i będziesz mógł wpisać dowolne imię lub też wybrać wcześniej utworzony profil. Uwaga: naraz można wpisać tylko jeden kod.

GIVEALL – odblokowuje wszystkie trasy
GIEVEPIX – dostajesz wszystkie normalne wozy i 1 000 000 kredytów
RAIDERS – dostajesz Icecreamtruck
ELPUEBLO – dostajesz Eldiablo car
KALJAKOPPA – dostajesz Rocketcar
GIEVCARPLZ – dostajesz Schoolbus
BIGTRUCK – dostajesz Pimpstercar
WOTKINS – dostajesz Flatmobile
RUTTO – dostajesz Pimpstercar

Więcej kasy
Jeśli chcesz dodać sobie trochę gotówki, ale nie uśmiecha ci się korzystanie z cheatów (bo np. nie potrzebujesz tych wszystkich wozów), będziesz się musiał trochę więcej napracować. Po pierwsze potrzebujesz edytora heksów. Po drugie otwierasz nim plik player001.sav (zakładając że chcesz zmienić kasę w pierwszym założonym profilu) znajdujący się w katalogu Savegame. Stan kasy zapisany jest pod adresem 0x88 i 0x89, więc żeby mieć na przykład 60 000 na koncie, wpisujesz w komórkę 0x88 cyfry EA, a w 0x89 60. Potem pozostaje już tylko zapisać plik i wczytać ponownie save’a – nie musisz nawet w międzyczasie wychodzić z gry.

OPIS GRY:
Druga część „brutalnych” wyścigów ze studia Bugbear Entertainment. Poprzednik znakomicie łączył elementy normalnej rywalizacji samochodowej z niczym nie skrępowaną destrukcją prowadzonych pojazdów, a na dodatek wyposażony został w robiącą spore wrażenie oprawę graficzną i nie gorszy silnik fizyczny, co znalazło uznanie w oczach przeszło sześciuset tysięcy fanów czterech kółek, w tym głównie legendarnego Destruction Derby. Nie uszło to uwadze wydawcy gry, Empire Interactive, dlatego też zafundował im kolejną odsłonę serii.

Jak można się było domyślać, autorzy wyszli w niej naprzeciw oczekiwaniom graczy i skupili się na większym wyeksponowaniu elementu „destrukcyjnego”. Zatem, kupując FlatOut 2 otrzymujemy iście niszczycielskie wyścigi samochodowe, w których samo dojechanie do mety w jednym kawałku jest sporym sukcesem. Ulepszono silnik graficzny, a także wszelkie mechanizmy odpowiedzialne za oddziaływania fizyczne, dzięki czemu liczne kraksy wyglądają jeszcze bardziej widowiskowo niż w jedynce. Odpadające drzwi, błotniki i inne elementy karoserii aut, pękające szyby, zdruzgotane zderzaki, dymiące silniki czy odpadające koła to stały element każdego wyścigu. Na dodatek na trasach umieszczono setki interaktywnych obiektów i przeszkód oraz różne karkołomne skróty, które urozmaicają i wzmacniają wszechobecną rozwałkę.

W sumie w grze występuje 16 modeli samochodów. Są one w pełni modyfikowane i każdy może je dowolnie ulepszać i upiększać. W jednym wyścigu bierze udział maksymalnie ośmiu kierowców, co jest graniczną ilością osób jaka może się zmagać równocześnie w trybie multiplayer (LAN/Internet). W przypadku rozgrywki jednoosobowej pozostałymi siedmioma oponentami zajmuje się komputerowa sztuczna inteligencja, która także doczekała się wielu usprawnień w stosunku do oryginalnego FlatOuta. Każdy kierowca posiada swój indywidualny styl prowadzenia, predyspozycje oraz nastawienie względem przeciwników.

Nie zapomniano również o popularnych zmaganiach typu „ragdoll”, na które składa się dwanaście specjalnych konkurencji (skoki ze skoczni, przejazdy przez płonące obręcze, itp.), a także czystych, prymitywnych potyczkach z rodzaju „destruction derbies”.

Przeczytaj: Gra FlatOut 2 i kody na (PC) zostały sprawdzone i powinny dzialac poprawnie rowniez u Ciebie. W treści opisu zostało opisane jak wpisywać tipsy ,dlatego nie udzielamy dodatkowych rad dotyczących wpisywania kodów, i tym podobnych. FlatOut 2 kody do gry jak również spolszczenie, trainery, savy znajdziesz na naszej stronie i będziesz mógł z nich korzystać zupełnie za darmo posiadając darmowe konto na KodyDo. Życzymy udanego pobytu.

Zobacz galerie zdjec z gry FlatOut 2:


FlatOut 2 screen z gry nr 1 FlatOut 2 screen z gry nr 2 FlatOut 2 screen z gry nr 3
Wymagania : Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna 128MB (Geforce 5700 lub lepsza), 3.5 GB HDD, Windows 2000/XP
Wszystkie kody do gier zostaly przetestowane takze mozesz byc spokojny o ich dzialanie. Na KodyDo.pl znajdziesz miedzy innymi kody na niesmiertelnosc, bron, amunicje, nowe auto, helikoptery, samoloty oraz wiele innych dostepnych zaleznie od wybranej gry