Call of Duty Modern Warfare 3 kody na PC

Call of Duty Modern Warfare 3 opis i opinie

Co prawda kodów do wpisania jeszcze nie ma ale jest coś nawet lepszego.. Trainer do Modern Warfare 3? Możecie go ściągnać za darmo z działu downlaod. Trainer Call of Duty: Modern Warfare 3,świetnie zastępuje kody wpisywane w tradycyjny sposób!

Tradycyjnie jak w wypadku wszystkich trainerów, ściągamy od nas plik, uruchamiamy najpierw program, potem klikamy na przycisk „Launch Game” znajdujący w lewym górnym oknie trainera i szukamy pliku .exe gry w folderze gdzie ją wcześniej zainstalowaliśmy (uwaga – nie chodzi tutaj o skrót na pulpicie!).

Numpad 1 – nieśmiertelność;
Numpad 2 – nieskończona amunicja;
Numpad 3 – nieskończone magazynki;
Numpad 4 – nieskończone granaty;
Numpad 5 – super szybkie strzelanie;
Numpad 6 – niezwykła celność;
Numpad 7 – wysokie skakanie;
Numpad 8 – niezawodne granaty;
Numpad 9 – super szybkie ciosy nożem;

Tych dziewięć opcji powinno wystarczyć chyba każdemu. Kody do Modern Warfare 3 stają się wręcz niepotrzebne! Sprawdźcie zresztą najlepiej sami jak działa ten trainer.

UWAGA! Tradycyjnie przed odpaleniem programu zalecamy sprawdzenie czy nie jest on blokowany przez Waszą zaporę sieciową albo antywirusa. Posiadacie też nieoryginalną wersję gry z crack do Modern Warfare 3? W takim wypadku trainer również może nie działać!

Przeczytaj: Gra Call of Duty Modern Warfare 3 i kody na (PC) zostały sprawdzone i powinny dzialac poprawnie rowniez u Ciebie. W treści opisu zostało opisane jak wpisywać tipsy ,dlatego nie udzielamy dodatkowych rad dotyczących wpisywania kodów, i tym podobnych. Call of Duty Modern Warfare 3 kody do gry jak również spolszczenie, trainery, savy znajdziesz na naszej stronie i będziesz mógł z nich korzystać zupełnie za darmo posiadając darmowe konto na KodyDo. Życzymy udanego pobytu.

Zobacz galerie zdjec z gry Call of Duty Modern Warfare 3:


Call of Duty Modern Warfare 3 screen z gry nr 1 Call of Duty Modern Warfare 3 screen z gry nr 2 Call of Duty Modern Warfare 3 screen z gry nr 3
Wymagania : Core 2 Duo 2.8 GHz, 2 GB RAM (4 GB dla Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 16 GB HDD, Windows XP/Vista/7, łącze internetowe
Wszystkie kody do gier zostaly przetestowane takze mozesz byc spokojny o ich dzialanie. Na KodyDo.pl znajdziesz miedzy innymi kody na niesmiertelnosc, bron, amunicje, nowe auto, helikoptery, samoloty oraz wiele innych dostepnych zaleznie od wybranej gry Porównaj: grzybica strzygąca - poradź się