Black and white kody na PC

Black and white opis i opinie

Eastereggs

Może nie są to tipsy ułatwiające grę, ale...

Jeśli zagracie w B&W w Prima Aprilis (czyli 1 kwietnia - można oczywiście przestawić zegar w komputerze, żeby efekt ten zobaczyć na przykład w środku lata), wasz Chowaniec będzie zostawiał na ziemi zamiast normalnych śladów, uśmiechnięte buĽki.

Drugi z trików dotyczy waszego wewnętrznego diabełka. Gdy dopiero zaczynacie grę, a aniołek z diabełkiem przestały właśnie gadać, zacznij poruszać kursorem myszki w kółko, a po pewnym czasie diabełek przekona się na własnej skórze, co znaczy dostać się w obszar działania trąby powietrznej.

Przeczytaj: Gra Black and white i kody na (PC) zostały sprawdzone i powinny dzialac poprawnie rowniez u Ciebie. W treści opisu zostało opisane jak wpisywać tipsy ,dlatego nie udzielamy dodatkowych rad dotyczących wpisywania kodów, i tym podobnych. Black and white kody do gry jak również spolszczenie, trainery, savy znajdziesz na naszej stronie i będziesz mógł z nich korzystać zupełnie za darmo posiadając darmowe konto na KodyDo. Życzymy udanego pobytu.

Wymagania : Pentium III 500MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D
Wszystkie kody do gier zostaly przetestowane takze mozesz byc spokojny o ich dzialanie. Na KodyDo.pl znajdziesz miedzy innymi kody na niesmiertelnosc, bron, amunicje, nowe auto, helikoptery, samoloty oraz wiele innych dostepnych zaleznie od wybranej gry