Batman Arkham City kody na PC

Batman Arkham City opis i opinie

W celu zapewnienia sobie możliwości swobodnej zamiany skórek postaci rozpocznij od pobrania darmowej skórki o nazwie Batman Inc. Wybierz teraz jeden z zapisanych stanów gry i następnie będąc w dalszym ciągu w menu głównym wciskaj:

 
[Lewo],>[Lewo], [Dół], [Dół], [Lewo], [Lewo], [Prawo], [Góra], [Góra], [Dół]. Po usłyszeniu sygnału dźwiękowego przystąp do zabawy, mogąc do woli wybierać między skórkami w trybie fabularnym gry.
Przeczytaj: Gra Batman Arkham City i kody na (PC) zostały sprawdzone i powinny dzialac poprawnie rowniez u Ciebie. W treści opisu zostało opisane jak wpisywać tipsy ,dlatego nie udzielamy dodatkowych rad dotyczących wpisywania kodów, i tym podobnych. Batman Arkham City kody do gry jak również spolszczenie, trainery, savy znajdziesz na naszej stronie i będziesz mógł z nich korzystać zupełnie za darmo posiadając darmowe konto na KodyDo. Życzymy udanego pobytu.

Wymagania : Core 2 Duo 2.5 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 768 MB (GeForce GTX 460 lub lepsza), 17.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7, łącze internetowe
Wszystkie kody do gier zostaly przetestowane takze mozesz byc spokojny o ich dzialanie. Na KodyDo.pl znajdziesz miedzy innymi kody na niesmiertelnosc, bron, amunicje, nowe auto, helikoptery, samoloty oraz wiele innych dostepnych zaleznie od wybranej gry